Galeria
Rejestracja telefoniczna (od poniedziałku do piątku w godz. 12°°-20°°): 94 717 07 70 lub przez Formularz rejestracji on-line

dr n. med. specjalista neurolog, logopeda

Wykształcenie:

Dr n.med. Katarzyna Kaczmarek jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Tytuł specjalisty neurologa otrzymała w 2011 roku. W tym samym roku ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Logopedii i Glottodydaktyki Uniwersytetu Szczecińskiego i uzyskała tytuł logopedy.

W 2017 roku uzyskała licencję EEG wydaną przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej. W roku 2019 rozpoczęła przewód doktorski pod kierunkiem prof. dr hab. Juliusza Hubera. W 2020 roku ukończyła Podyplomowe Niestacjonarne Studium Metodologii Badań Naukowych. W 2022 roku obroniła rozprawę doktorską pt." Ocena wybranych parametrów przewodnictwa nerwowego i elektromiograficznych u pacjentów rehabilitowanych w wyniku udaru niedokrwiennego mózgu" i uzyskała tytuł doktora nauk medycznych oraz tytuł doktora nauk o zdrowiu w dyscyplinie naukowej: nauki medyczne. Praca została wyróżniona przez Kapitułę Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe:

W 2002 roku podjęła pracę w Szpitalu Wojewódzkim imienia Mikołaja Kopernika w Koszalinie, gdzie pracowała jako lekarz na Oddziale Neurologii oraz w Poradni Leczenia Padaczek. Od roku 2017 do końca 2021 r. prowadziła oddział Neurologii jako Ordynator.

Obecnie pracuje w Zakładzie Patofizjologii Narządu Ruchu w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi UM w Poznaniu, gdzie zajmuje się neurofizjologią, wykonuje badania elektromiograficzne (EMG) i eletroneurograficzne (ENG) oraz zajmuje się neurofizjologią kliniczną - neuromonitoring śródoperacyjny. Dodatkowo konsultuje neurologicznie oddziały szpitalne w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu.

Prowadzi Pracownię EEG w Centrum Medycznym BiM-med w Koszalinie oraz w Przychodni MedPolonia w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi również Pracownię EMG w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA w Koszalinie.

Dodatkowo jest konsultantem w zakresie neurologii u pacjentów wentylowanych w domu w Ośrodku Wentylacji Domowej i Ośrodku Żywienia Dojelitowej Medycyny Specjalistycznej oraz konsultantem w zakresie neurologii u pacjentów żywionych dojelitowo w Centrum Medycznym Promedica.

Pracuje również w Poradniach Neurologicznych w ramach NFZ w Poznaniu i w Koszalinie, gdzie prowadzi pacjentów po przebytych udarach mózgu, z padaczką, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym oraz stwardnieniem bocznym zanikowym. Zajmuje się również dystoniami oraz migrenowymi bólami głowy.

Dr Katarzyna Kaczmarek pełni funkcję Wiceprzewodniczącej Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej (PTNK) Oddziału Szczecińskiego oraz jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (PTN)

Oferta jest skierowana tylko dla osób dorosłych.

REJESTRACJA